• Комп'ютерна практика.

  Програмуємо Arduino вже на 1-му курсі!

 • Біомедична електроніка.

  Майбутнє вже близько!

 • Біомедична електроніка.

  Майбутнє вже близько!

 • Комп'ютерне моделювання.

 • Практичні навички.

  Робота з сучасною елементною базою!

Чому нас обирають

Міжнародна діяльність

Співробітництво з вузами по всьому світу!

Викладання англійською

Спецдисципліни англійською - Ваш ключ до успіху!

Сучасна спеціальність

Біомедична електроніка - спеціальність майбутнього!

Інноваційні розробки

Наукові дослідження світового рівня

Команда студентів кафедр БРАС та ПЕ, які навчаються за спеціальностями 172 "Телекомунікації та радіотехніка" та 171 "Електроніка", успішно виступила на Всеукраїнській олімпіаді з Радіотехніки, яка відбулась в Харківському національному університеті радіоелектроніки з 20 по 23 березня 2018 року. Наші студенти вже вчергове змогли зайняти призові місця - цього року вони привезли до Чернігова дипломи за два третіх місця у командному та два третіх місця у особистому заліку. Зокрема, Димирець Андрій Віталійович (студент групи ПЕ-141) отримав 3 місце зі спеціальності "Радіотехніка", Кондратенко Богдан Володимирович (група МПІРп-171) - 3 місце зі спеціальності "Радіоелектронні апарати та засоби". В командному заліку студенти ЧНТУ отримали два 3-х місця: зі спеціальності "Радіотехніка" і з творчого конкурсу з програмування мікроконтролерів. Крім того, Ткаченко Олексій Миколайович (група МПІРп-171) отримав грамоту за кращі знання з САПР, а Яковенко Антон Володимирович (група РА-141) - за кращі знання в галузі САПР РЕА.

Фото з олімпіади в детальному перегляді статті.

 

 

Команда з напряму "Радіоелектронні апарати" - Яковенко Антон (РА-141), Кондратенко Богдан (МПІРп-171), Ткаченко Олексій (МПІРп-171) 

 

Перед нагородженням - Кондратенко Богдан (МПІРп-171), Димирець Андрій (ПЕ-141), Ткаченко Олексій (МПІРп-171)

 

Вся команда ЧНТУ перед початком олімпіади: Кондратенко Богдан (МПІРп-171), Ткаченко Олексій (МПІРп-171), Димирець Андрій (ПЕ-141), Данильченко Михайло (РА-141),  Яковенко Антон (РА-141), Горобець Денис (РА-141).

Колектив кафедри БРАС поздоровляє студентів з вдалим виступом! Так тримати!

Додати коментар


Захисний код
Оновити