Сучасне обладнання - шлях до якісної освіти.

Для проведення навчального процесу на високому рівні всі лабораторії та аудиторії, де проводяться заняття співробітниками кафедри БРАС, обладнанні сучасною комп'ютерною та вимірювальною технікою, навчальними стендами, наочними матеріалами. Вагомий внесок в осучаснення лабораторного обладнання внесла міжнародна діяльність. Зокрема, було отримано навчальне обладнання від:

  • Гліндорського університету, Великобританія. Стенди для лабораторного практикуму з дисципліни "Вступ до фаху", відлагоджувальні стенди для вивчення сигнальних процесорів Analog Devices та Texas Instruments.
  • Світового виробника електронних компонентів Texas Instruments. За університетською програмою підтримки спеціальностей електронного спрямування в Європейських університетах отримано 7 навчальних стендів TI ASLK Pro для вивчення основ аналогової схемотехніки.
  • Талліннського технічного університету, Естонія. Отримано відлагоджувальний стенд для вивчення систем управління пристроїв силової електроніки на базі програмованих логічних інтегральних схем.

Спеціалізовані лабораторії кафедри БРАС.

Викладачі кафедри БРАС проводять навчальні заняття для студентів різних спеціальностей в декількох спеціалізованих лабораторіях, які зосереджені на 3 та 4 поверхах 4-го навчального корпусу ЧНТУ. До основних навчальних лабораторій відносяться, зокрема:

  • Лабораторія "Схемотехніки та радіотехніки" (ауд. 4-33).
  • Лабораторія "Мікропроцесорної техніки" (ауд. 4-43).
  • Лабораторія "Метрології та магнітної техніки" (ауд. 4-44).
  • Лабораторія "Електронних приладів" (ауд. 4-45).
  • Лабораторія "Фізичних основ електронної техніки" (ауд. 4-46).

Колективна радіостанція ЧНТУ.

На базі кафедри БРАС з 2009 року також діє колективна радіостанція ЧНТУ, яка розміщена в ауд. 4-41. Позвиний радіостанції - UR4RZU. Керує колективною радіостанцією аспірант Городній О.М. Більш детальну інформацю про роботу колективної радіостанції ЧНТУ можна отримати на окремій сторінці.